Pufa – worek do pokoju dzieci

 

Nareszcie nadszedł ten piękny dzień, kiedy zaczynamy dekorować nasz nowy dom. Czekałam bardzo długo na tę chwilę, ponieważ co chwila mieliśmy problemy z ekipami, które zajmowały się wykończeniem naszego małego, nowego gniazdka. Teraz w końcu możemy przejść do tych przyjemniejszych rzeczy, czyli wystroju. Na pierwszy ogień idzie pokój dziecięcy. Zastanawiamy się, czy worek sako sprawdzi się dla takiego malucha.

Worek sako w pokoju trzylatka

worek sako dla dzieciJakiś patent na pokój mamy. Oczywiście musi być miejsce do spania i do malowania, nauki. Zastanawiamy się jednak nad miejscem do relaksu. Niby taki trzylatek ma łóżko i dywanik w pokoju, ale może chciałby jednak pooglądać książeczkę w bardziej rekreacyjnym klimacie. Myśleliśmy, żeby mu kupić worek sako dla dzieci. Ostatnio byliśmy u znajomych, którzy właśnie kupili go do pokoju swoich córeczek i nasz syn jak go zobaczył to nie chciał z niego zejść. Oczywiście, że najbardziej spodobała mu się forma rozrywkowa, czyli rzucanie się na niego oraz chodzenie po nim. Później jak się trochę zmęczył to na nim przysiadł. Dlatego zaczęliśmy się zastanawiać, czy taki worek sako dla dzieci sprawdzi się w naszych warunkach. Nie ma co się oszukiwać, nasz dom nie jest jakoś super duży, ale zależało nam na kawału własnego pola i własnej podłogi. Obecnie na etapie mierzenia różnych modeli musimy się zdecydować na konkretne rozwiązania, żeby wyposażyć przestrzeń w odpowiednie meble.

Mamy już zaprojektowany cały pokój dla dziecka. Jednak zdecydowaliśmy się na worek sako dla dzieci i nie żałujemy tego kroku. Młody bardzo fajnie się na nim bawi. Często jak potrzebuję odpocząć to również woli połozyć się na nim niż na swoim łóżeczku. Oczywiście wspólnie wybraliśmy print, który mu się najbardziej podobał, żeby mógł mieć swój udział w urządzaniu pokoju.