Wynająłem pokój w Jastarni na krótki urlop

Już od dłuższego czasu zastanawiałem się, w jakiej sytuacji mógłbym się oświadczyć swojej dziewczynie. Zależało mi na tym, aby było to w romantycznych okolicznościach. Uznałem, że najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie tego podczas naszego wspólnego urlopu nad morzem. Już od dłuższego czasu zastanawialiśmy się nad wyjazdem do Jastarni.

Poszukiwania pokoi nad morzem do wynajęcia

pokoje nad morzem jastarniaZaproponowałem, że sam znajdę nam miejsce na nocleg. Chciałem bowiem zrobić jej niespodziankę i wynająć jakiś piękny, przestronny i widny pokój z widokiem na morze. Zgodziła się, dlatego jeszcze tego samego dnia zacząłem przeglądać oferty. Wiedziałem, że w trakcie sezonu turystycznego lepiej to zrobić, jak najszybciej. Bez problemu znalazłem spełniające moje wszystkie oczekiwania i preferencje pokoje nad morzem Jastarnia to miejscowość, która jest bardzo mocno nastawiona na turystów, dlatego znalezienie odpowiedniego miejsca na nocleg raczej nie nastręcza problemów nawet najbardziej wymagającym osobom. Zdecydowałem się wynająć pokój w luksusowym hotelu. Pokój był przestronny i tak jak chciałem znajdowało się w nim duże, małżeńskie łóżko. Do pokoju przynależała prywatna łazienka z wanną oraz balkon. Okna wychodziły wprost na plażę, która znajdowała się dosłownie kilkadziesiąt metrów od miejsca naszego noclegu. Zdecydowałem się na opcję zakwaterowania wraz ze śniadaniami.

Szybko przekonałem się, że to było bardzo dobre rozwiązanie. Pokoje w tym hotelu były naprawdę przystępna cenowo, a do tego posiadały klimatyzację, co było dla mnie istotne. Mojej dziewczynie bardzo się tam spodobało. Nie udało mi się zachować oświadczyn w tajemnicy do ostatniej chwili, ale i tak byłem zadowolony, ponieważ przyjęła ona ode mnie pierścionek. A w tych pokojach spędziliśmy naprawdę wspaniały urlop.