Facebook Likes

3,2,1… START! Ruszamy!

3,2,1….START! RUSZAMY! „Kosztowne uprawnienia zawodowe – analiza możliwych kierunków zmian w systemie kształcenia i pozyskiwania uprawnień do wykonywania zawodu” to projekt, którego celem jest doprowadzenie do sytuacji, w której młodzi ludzie będą mieli większą możliwość wejścia na rynek pracy! Projekt ma na celu wypracowanie propozycji, rozwiązań prawnych i organizacyjnych umożliwiających uzyskiwanie w trakcie studiów na wybranych kierunkach uprawnień do wykonywania zawodu, bez konieczności zdawania dodatkowych egzaminów zawodowych.

Znajdziesz nas również w social mediach:

-> Facebook: www.facebook.com/uwolniczawody

-> Twitter: www.twitter.com/UwolnicZawodypl

-> Instagram: www.instagram.com/uwolniczawody.pl

-> YouTube: www.youtube.com/UwolnicKsztalcenieZawodowe

 

Projekt uwolnić kształcenie zawodowe jest pilotażowym rozwiązaniem na przykładzie dwóch kierunków – Finanse i Rachunkowość: zawód rewidenta oraz Architektura: zawód architekta.  Projekt jest finansowany oraz powstał w ramach programu Dialog, przy wsparciu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Realizowany przez Warsaw Enterprise Institute 

Newsletter

Ankieta

Czy uważasz, że po ukończeniu studiów na kierunku finanse i rachunkowość jesteś przygotowany do pracy w zawodzie biegłego rewidenta?

  • Tak - 0
  • Nie - 12
Głosuj
Wyniki

Publikacje z rynku pracy

KOSZTOWNE UPRAWNIENIA. REFORMA (...) Opublikowano: 20 04 2018

Poniższy raport zawiera propozycję istotnej reformy systemu nadawania licencji zawodowych. Według naszej diagnozy, obecny model dyskryminuje ekonomicznie młodych ludzi i stanowi dla nich poważną (...)

Czytaj więcej Zobacz wszystkie

Partnerzy projektu

Projekt jest finansowany oraz powstał w ramach programu Dialog, przy wsparciu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.