Facebook Likes

Aktualności

RAPORT – Kosztowne uprawnienia (...)

RAPORT – Kosztowne uprawnienia zawodowe. WEI rekomenduje zmian w systemie kształcenia – już dostępny. Dziś podczas konferencji Kosztowne Uprawnienia Zawodowe został opublikowany raport – Kosztowne uprawnienia zawodowe . WEI rekomenduje zmian w systemie kształcenia.  Działający (...)

Czytaj więcej

Konferencja „Kosztowne Uprawnienia (...)

28 Maja 2018r. w Centrum Prasowym FOKSAL, przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie odbędzie się konferencja „Kosztowne Uprawnienia Zawodowe” Konferencja to prezentacja raportu powstałego w ramach projektu „Kosztowne uprawnienia zawodowe – analiza możliwych kierunków zmian w systemie (...)

Czytaj więcej

3,2,1… START! Ruszamy!

3,2,1….START! RUSZAMY! „Kosztowne uprawnienia zawodowe – analiza możliwych kierunków zmian w systemie kształcenia i pozyskiwania uprawnień do wykonywania zawodu” to projekt, którego celem jest doprowadzenie do sytuacji, w której młodzi ludzie będą mieli większą możliwość wejścia na rynek (...)

Czytaj więcej

KOSZTOWNE UPRAWNIENIA. REFORMA SYSTEMU (...)

Poniższy raport zawiera propozycję istotnej reformy systemu nadawania licencji zawodowych. Według naszej diagnozy, obecny model dyskryminuje ekonomicznie młodych ludzi i stanowi dla nich poważną barierę wejścia na rynek pracy. link do pobrania: Pobierz Raport WEI

Czytaj więcej

ZPP pozytywnie o założeniach „Konstytucji dla (...)

STANOWISKO ZWIĄZKU PRZEDSIĘBIORCÓW I PRACODAWCÓW WS. PROJEKTU USTAWY PRAWO O SZKOLNICTWIE WYŻSZYM I NAUCE Z DNIA 22 STYCZNIA 2018 ROKU, TZW. KONSTYTUCJI DLA NAUKI Proponowany projekt ustawy możemy ocenić jako początek pozytywnych i wyczekiwanych zmian. Polskie szkolnictwo wyższe znajduje się w (...)

Czytaj więcej

Newsletter

Ankieta

Czy uważasz, że po ukończeniu studiów na kierunku finanse i rachunkowość jesteś przygotowany do pracy w zawodzie biegłego rewidenta?

  • Tak - 0
  • Nie - 12
Głosuj
Wyniki

Publikacje z rynku pracy

KOSZTOWNE UPRAWNIENIA. REFORMA (...) Opublikowano: 20 04 2018

Poniższy raport zawiera propozycję istotnej reformy systemu nadawania licencji zawodowych. Według naszej diagnozy, obecny model dyskryminuje ekonomicznie młodych ludzi i stanowi dla nich poważną (...)

Czytaj więcej Zobacz wszystkie

Partnerzy projektu

Projekt jest finansowany oraz powstał w ramach programu Dialog, przy wsparciu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.