Facebook Likes

Biegły rewident – opłaca się kształcić się w tym kierunku?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 odpowiedzi i został dodany przez  Sandra Miśkiewicz 9 miesiące, 3 tygodnie temu.

 • Autor
  Wpisy

 • admin
  Administrator

  Michał Pawela
  Uczestnik

  hej,

  Jestem w trakcie przygotowań do egzaminu na biegłego rewidenta, to prawda że kurs to koszt blisko 10 tys…. a niby bez niego nie ma szans zdać egzaminy?


  Sandra Miśkiewicz
  Uczestnik

  Wszędzie kasa, kasa, kasa…. żeby móc uprawiać zawód biegłego rewidenta w Polsce to ok. 7 lat kształcenia. Zdać egzamin za pierwszym razem to jakiś cud! Pytanie czy to się opłaca…. A wy mecie jakie doświadczenia?


  Dominik Czerniak
  Uczestnik

  Z tego co znalazłem na stronie wynagrodzenia.pl to miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 4 451 PLN brutto. Na zarobki powyżej 7 966 PLN brutto może liczyć grupa 25% najlepiej opłacanych rewidentów. Ciekawe… z tego co wiem i pytałem wśród znajomych to początkowy biegły jak zarobi 4 tys. brutto to już sukces!


  Sandra Miśkiewicz
  Uczestnik

  @Dominik – ok ale masz pewność zatrudnienia a nie jesteś kolejny m socjologiem czy politologiem albo lepiej… pedagogiem!

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.

Newsletter

Ankieta

Czy uważasz, że po ukończeniu studiów na kierunku finanse i rachunkowość jesteś przygotowany do pracy w zawodzie biegłego rewidenta?

 • Tak - 0
 • Nie - 12
Głosuj
Wyniki

Publikacje z rynku pracy

KOSZTOWNE UPRAWNIENIA. REFORMA (...) Opublikowano: 20 04 2018

Poniższy raport zawiera propozycję istotnej reformy systemu nadawania licencji zawodowych. Według naszej diagnozy, obecny model dyskryminuje ekonomicznie młodych ludzi i stanowi dla nich poważną (...)

Czytaj więcej Zobacz wszystkie

Partnerzy projektu

Projekt jest finansowany oraz powstał w ramach programu Dialog, przy wsparciu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.